Fenni Muayene

Bünyemizde yer alan elektrik mühendisleri ile yasal mevzuat gereği zorunlu olan elektriksel kontrol, ölçüm ve raporlama hizmetleri EMO üyesi mühendisleri tarafından gerçekleştirilmektedir.

Read More

Mekanik Otomasyon

Otomasyon, birişin insan ile makinearasında paylaşılmasıdır. İnsan gücünün yoğunolduğu otomasyon sitemleri yarı otomasyon, makinenin yoğun olduğu sitemlerde tam otomasyon olarak adlandırılırlar.

Read More

Havuz Tesisatı

Teknolojinin ilerlemesi ile birlikte evlerde ve sosyal alanlarda havuz yapımı oldukça arttı. Havuzun oldukça sosyal bir yapı olması havuzların niteliklerinin artırılması gereğini doğurdu.

Read More

Çamaşırhane ve Mutfak Tesisatı

Mutfak ve çamaşırhanelerde kullanılan davlumbaz, eksoz sistemleri, makine montaj ve demontajlarının yapılması, temiz su ve pis su hatlarını çekilmesi ve hijyen kurallarının belirlenmesi işlemidir.

Read More

Medikal Gaz Tesisatı

Sağlık tesislerinde ameliyathane, doğumhane, müdahale odaları gibi cerrahi operasyon yapılan bölümler ile yoğun bakım, hasta odaları gibi bakım, tedavi alanlarında kullanılmaktadır.

Read More

Basınçlı Hava Tesisatı

Basınçlı hava sistemleri emniyet, temizlik, esneklik ve çalışma maddesi olan havanın bolluğu açısından avantajlıdır. İmalat ve bakım endüstrilerinde yaygın olarak kullanılır.

Read More

Asansör Tesisatı

Damar Mekanik olarak bakım ve arıza servisi, onarım hizmetlerimizi son teknoloji kullanarak sizlerin taleplerinizi ve sorunlarınızı çözecek biçimde çözümler üreterek sunmaya özen gösteriyoruz.

Read More

Doğalgaz Tesisatı

Doğalgaz, yer altından elde edilen fosil kaynaklı yanıcı gaz karışımıdır ve renksiz, kokusuz, zehirsiz ve havadan daha da hafif bir gaz olarak enerji elde etmek amacıyla kullanılır.

Read More

Isıtma Tesisatı

Isıtma sistemleri, kullanım mekanlarının istenen sıcaklıkta tutulabilmesi için iç ortamdan dış ortama (çevreye) olan ısı kaybının karşılanması prensibi ile çalışan sistemlerdir.

Read More
  • 1
  • 2