ASANSÖR TESİSATI

Damar Mekanik olarak bakım ve arıza servisi, onarım hizmetlerimizi son teknoloji kullanarak sizlerin taleplerinizi ve sorunlarınızı çözecek biçimde çözümler üreterek sunmaya özen gösteriyoruz. Bizden alacağınız Periyodik bakım hizmetlerimizin size sağlayacağı avantajlar;

 1. Devamlı ve güvenli bir şekilde asansörlerinizin kesintisiz 7×24 saat çalışması,
 2. Düşük arıza yapma oranı,
 3. Malzeme yıpranmalarından dolayı ortaya çıkabilecek kaza risklerinin önlenmesi,
 4. Sorun çıkmadan yapılan bakımlar sayesinde sürekli hizmet alabilme,
 5. Asansör makinesi, kumanda panosu gibi parçaların bakımlarının zamanında yapılması sayesinde kullanım ömrünün artması ve arızaların azaltılması,
 6. Asansörlerin kullanım ömrünün artması,
 7. Daha konforlu, kesintisiz ve verimli çalışma imkanının oluşması,
 8. Ekonomik çözümlere hızlı biçimde ulaşma şansını yakalamış olursunuz.

Asansör modernizasyonu sayesinde işlevini yitiren parçalar, eksi teknoloji ile sürdürülen işlevlerin geliştirilmesi ve yenilenmesi sağlanır. Bu sayede daha güvenli, seri çalışan, arıza yapmayan yenilenmiş bir asansör sisteminiz olur. Bazen yapılacak çok küçük değişiklik işlemleri ile konforlu ve yüksek performanslı bir asansöre kavuşabilirsiniz. Asansör sisteminizi tamamen değiştirmeden önce bir kez daha düşünmekte fayda var. Daha ekonomik veya daha pratik çözümleri denemek için lütfen uzman görüşümüze başvurun.

Asansörlerinizin modernizasyon ihtiyacı varmı?

Bu sorunun cevabını bulmak için şu sorulara yanıt aramalısınız:

 1.  Asansörleriniz çok sık bozuluyor mu?
 2.  Asansörünüzün kullanıcıların güvenliğini sağladığını düşünüyor musunuz?
 3. Asansör iniş katıyla aynı seviyede duruyor mu?
 4. Asansörünüzün iç kısmı kötü durumda mı?
 5. Sürekli takılmalar ve durmalar yaşıyor musunuz?

Eğer bu sorulara verdiğiniz yanıtlar sizi memnun etmediyse modernizasyon vakti gelmiş demektir. Daha fazla işi uzatmak can ve mal güvenliğini tehlikeye sokabilecektir. Ayrıca kullanıcıların mutsuz ve kendilerini güvensiz hissetmesine neden olacaktır. Bu yüzden bir an önce bizimle iletişime geçmelisiniz.

PROJELERİMİZ

Hastane, nitelikli konutlar, özel villa, endüstriyel yapılar, yönetim binaları ve tarihi binalar, sosyal tesis TOKİ siteleri ve alışveriş merkezleri gibi birçok alanda mekanik olarak çok sayıda projeyi başarıyla tamamladık.

KALİTELİ HİZMET

Genç ve dinamik bir organizasyon yapısına sahip olan şirketimiz, her türlü hacim ve özellikteki projeyi gerçekleştirebilecek yetkinliktedir. Projelerde kaliteden ödün vermeden ekonomi sağlama konusunda başarılı olan Damarmekanik, dünya standartlarında kabul gören, çağı yakalayan yöntemler, düzenlemeler ve ürünler hakkında geniş bilgiye ve tecrübeye sahiptir.

Günümüzde teknoloji, tüm iş süreçlerinin merkezinde yer almakta olup, işleyişin her aşamasında önemli bir rol oynamaktadır. Bunun bilincinde olarak son teknolojik gelişmeleri takip etmekte ve bunları tüm iş süreçlerimize uygulamaktayız. Tüm iş süreçlerimiz bilişim altyapısı sürekli yenilenen elektronik ortamda, hızlı ve yüksek güvenlik altında gerçekleşir. Hizmet kalitemizi en üst düzeyde tutmak için gerekli her tür teknolojik gelişim ve olanak da hızla bünyemize katılır.

GELECEK BİZE EMANET

Damarmekanik, gelecek kuşakların bize emanet olduğunun bilinciyle, doğaya ve doğadaki bütün varlıklara saygılı; daha güvenli, sağlıklı ve yaşanabilir huzurlu bir gelecek oluşturma çabasını her zaman sürdürecektir.