HAVUZ TESİSATI

Teknolojinin ilerlemesi ile birlikte evlerde ve sosyal alanlarda havuz yapımı oldukça arttı. Havuzun oldukça sosyal bir yapı olması bunda etkilidir diyebiliriz. Havuzu kullanan insanların sayısının artması havuzların niteliklerinin artırılması gereğini doğurdu. Çünkü içinde bulunduracağı insan sayısı her zaman havuzun bulundurması gereken özellikleri artırır. Firmamız havuzun niteliği denilince akla gelen ilk şeyin tesisatı olduğunun çok iyi farkındadır. Durgun duran havuzların aslında içyüzlerinde harika mühendislik harikaları makineler ve tesisatlar bulunmaktadır. Havuzlar sosyal bir yapıda oldukları için onu kullanan her insanın sağlığını düşünmek firmamızın görevidir.

Tesisat Ne İşe Yarar?

Bir şey birden fazla insan tarafından kullanılıyor ise artık orada hijyen en önemli olgu olmaya başlar. Havuzları düşündüğümüz de hijyen en önemli olgu olması gayet doğaldır. Havuzlarda hijyen sağlanması işi tesisat da bulunan makinelere bağlıdır. Firmamız olarak havuzun kullanım amacı ve kullanan kişi sayısı öğrendikten sonra tesisat malzeme seçimini yaparız. Çünkü havuz tesisatı döşeme konusunda her şey göz önünde bulundurmak zorunludur. Tesisat hijyeni sağladığı gibi havuzları daha kullanışlı hale getirir. Hijyeni sağladıktan sonra ilk göz önünde bulundurulan şey kullanışlı olmasıdır.

Neden Görünmüyor?

Firmamız havuzların hijyenik ve kullanışlı olmasını sağladıktan sonra en başta göz önünde bulundurduğu şey estetiktir. Tesisatın göz önünde bulunması hem mimarların hem de insanların tercih etmeyeceği bir şeydir. Tesisat bilerek iç gömmenin dış tarafına yapılır. Böylelikle görünmesi engellenir. Görülmeyen tesisat estetiği bozmadan çalışır. Ve havuzları hem kullanışlı hem hijyenik olur.

Her Havuzda Var Mı?

Tabi bu sorunun cevabını vermek zor. Çünkü Türkiye de yapılan her havuzun inşaatında bulunmak gerekir. Firmamız olarak bu soruya cevabımız bizim yaptığımız her havuzda en iyi kalitedeki makinelerden oluşan tesisatlar vardır. Sektörde birçok başarılı projeye imza atmış olmamız buna bağlıdır. Asla projemizi görüntüden ibaret yapmadan onun içyüzünde yatan her aşamayı en iyi şekilde inşaa ederek size sunarız. Çoğu firmahavuz tesisatı nasıl yapılırkonusunda bilgi eksikliği yaşamaktadır. Kim bilir belki de erteleyici ve günü kurtarıcı çözümler getirdikleri içindir. Biz her zaman kalıcı çözümler getirme taraftarı olmayı ilke edindik.

Nasıl Karar Veriliyor?

Havuzun yapısını belirleyen mimar ile tesisatın projesini inşaa edecek mühendisin eş zamanlı çalışması ile karar veriliyor. Karar verilen noktalar tesisatın büyüklüğü, niteliği ve seçimidir. Mühendis burda mimar ile iletişimde olarak tesisat projelerini öne süren kişidir. Tabi hizmetten faydalanan kişinin yani sizin de görüşlerinizi alıp proje ortaya çıkarma işlemi birkaç defa tekrarlanır. Çünkü eş zamanlı alınan kararlar her zaman herkesin en mutlu eden kararlardır. Herkesin orta nokta da buluştuğu projeyi son olarak mühendis belirler. Ondan sonrası usta ekibine bırakılır. Projeler göz önünde bulunduran ustalar tesisat kurulumunu uygun bir biçimde yaparlar. Artık insanlar hijyenik ve kullanışlı bir havuz da yüzmeye başlayabilirler.

Tesisat Havuz Yaptırma Kararı Almamı Sağladı

Bizlere ulaşan birçok müşterimiz havuz yaptırmayı çok istediklerini ama hijyen konusunda endişeleri olduğunu iletirlerdi. Tesisatın ne olduğunu neden kurulduğunu öğrendikten sonra hemen hijyen konusunda hiçbir endişe duymamaya ve havuz yapma kararı aldıklarını söylerler. Eğer sizde böyle düşünüyor iseniz hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Blog sitemizde bulunan iletişim kısmından bizlere ulaşabilir hijyenik havuzlara sahip olabilirsiniz. Sağlığınız, mutluluğunuz ve paranızı düşünüyor iseniz size sunacağımız hizmetleri seçmeniz de fayda var. Bu konularda oldukça gelişmiş olan firmamız asla sizi yarı yolda bırakmadan ve sizin için en iyi projeleri yapacağından hiç şüpheniz olmasın. Çünkü sürdürülebilir başarımız buna bağlıdır.

PROJELERİMİZ

Hastane, nitelikli konutlar, özel villa, endüstriyel yapılar, yönetim binaları ve tarihi binalar, sosyal tesis TOKİ siteleri ve alışveriş merkezleri gibi birçok alanda mekanik olarak çok sayıda projeyi başarıyla tamamladık.

KALİTELİ HİZMET

Genç ve dinamik bir organizasyon yapısına sahip olan şirketimiz, her türlü hacim ve özellikteki projeyi gerçekleştirebilecek yetkinliktedir. Projelerde kaliteden ödün vermeden ekonomi sağlama konusunda başarılı olan Damarmekanik, dünya standartlarında kabul gören, çağı yakalayan yöntemler, düzenlemeler ve ürünler hakkında geniş bilgiye ve tecrübeye sahiptir.

Günümüzde teknoloji, tüm iş süreçlerinin merkezinde yer almakta olup, işleyişin her aşamasında önemli bir rol oynamaktadır. Bunun bilincinde olarak son teknolojik gelişmeleri takip etmekte ve bunları tüm iş süreçlerimize uygulamaktayız. Tüm iş süreçlerimiz bilişim altyapısı sürekli yenilenen elektronik ortamda, hızlı ve yüksek güvenlik altında gerçekleşir. Hizmet kalitemizi en üst düzeyde tutmak için gerekli her tür teknolojik gelişim ve olanak da hızla bünyemize katılır.

GELECEK BİZE EMANET

Damarmekanik, gelecek kuşakların bize emanet olduğunun bilinciyle, doğaya ve doğadaki bütün varlıklara saygılı; daha güvenli, sağlıklı ve yaşanabilir huzurlu bir gelecek oluşturma çabasını her zaman sürdürecektir.