ÇAMAŞIRHANE VE MUTFAK TESİSATI

Mutfak ve çamaşırhanelerde kullanılan davlumbaz, eksoz sistemleri, makine montaj ve demontajlarının yapılması, temiz su ve pis su hatlarını çekilmesi ve hijyen kurallarının belirlenmesi işlemidir.

Ekipman üretimi projelendirme ve mühendislik hizmeti ile İnsan sağlığı, hijyen ve temizliğin söz konusu olduğu bu sistemlerde tasarım aşamasında çalışanlar ve makinalar için çok önemli detayları ve hassasiyeti ön planda tutmuştur.

Mutfak ve Çamaşırhane Tesisatlarında Alt Yapı Bakımından ; Su, Elektrik, Gaz, Hava, Yağ tutucu, Nişasta tutucu, Havalandırma, Yangın söndürme tertibatı gibi tesisat ve alt yapı sistemleri kurulmaktadır.

PROJELERİMİZ

Hastane, nitelikli konutlar, özel villa, endüstriyel yapılar, yönetim binaları ve tarihi binalar, sosyal tesis TOKİ siteleri ve alışveriş merkezleri gibi birçok alanda mekanik olarak çok sayıda projeyi başarıyla tamamladık.

KALİTELİ HİZMET

Genç ve dinamik bir organizasyon yapısına sahip olan şirketimiz, her türlü hacim ve özellikteki projeyi gerçekleştirebilecek yetkinliktedir. Projelerde kaliteden ödün vermeden ekonomi sağlama konusunda başarılı olan Damarmekanik, dünya standartlarında kabul gören, çağı yakalayan yöntemler, düzenlemeler ve ürünler hakkında geniş bilgiye ve tecrübeye sahiptir.

Günümüzde teknoloji, tüm iş süreçlerinin merkezinde yer almakta olup, işleyişin her aşamasında önemli bir rol oynamaktadır. Bunun bilincinde olarak son teknolojik gelişmeleri takip etmekte ve bunları tüm iş süreçlerimize uygulamaktayız. Tüm iş süreçlerimiz bilişim altyapısı sürekli yenilenen elektronik ortamda, hızlı ve yüksek güvenlik altında gerçekleşir. Hizmet kalitemizi en üst düzeyde tutmak için gerekli her tür teknolojik gelişim ve olanak da hızla bünyemize katılır.

GELECEK BİZE EMANET

Damarmekanik, gelecek kuşakların bize emanet olduğunun bilinciyle, doğaya ve doğadaki bütün varlıklara saygılı; daha güvenli, sağlıklı ve yaşanabilir huzurlu bir gelecek oluşturma çabasını her zaman sürdürecektir.